Ministar mora, prometa i infrastrukture Oleg Butković objavio je fotografiju s potpredsjednikom Vlade i ministrom obrane Ivanom Anušićem pa prozvao predsjednika RH Zorana Milanovića.
Evo što je napisao u objavi na svom Facebook profilu.
“Dobar dan Zorane,
sjećaš se kad si, nekoliko dana prije izbora, najavio da ćemo se Anušić i ja sukobiti poslije poraza na izborima? Evo, izbori prošli, mi pijemo kavu i baš nam je lipo. A di si ti? Jesi sastavio Vladu?
P.S. Pozdravi rođaka.
Srdačan pozdrav, Oleg.”

najnovije
najčitanije
Svijet
paklene vrućine
Njemačka zabilježila apsolutni rekord s temperaturom od 41,3 stupnja Celzija
Svijet
američki predsjednik
Trump prijeti 100-postotnim carinama zemljama koje uvedu porez na digitalne usluge
Hrvatska
Odluka
Vlada osnovala radnu skupinu za praćenje administrativnih cijena
Nogomet
Kazu Miura
Japanska nogometna legenda nastavlja karijeru i u 60. godini
Svijet
Karlo III.
Engleski kralj platio više od 30 milijuna funti poreza od rujna 2022.
Crna Kronika
Prijavljen nestanak
JESTE LI JE VIDJELI? Na području Zadra nestala 16-godišnja Gabrijela
Crna Kronika
prometna nesreća
Motociklist (20) teško ozlijeđen na Gaženičkoj cesti, vozač automobila oduzeo mu prednost
Zadar
nepravomoćna presuda
Osuđen na 2 godine i 8 mjeseci zbog pokušaja ubojstva automehaničara u Briševu
Footopis
mundijal
Vatreni s Ganom u utakmici istine, pojavio se i novi Dark Horse
Svijet
upravno partnerstvo!?