MALI NOGOMET

Pravi spektakli na malonogometnim terenima! Škabrnjanci ozarenih lica nakon Poljica

Autor: Šime Ćurko

17.10.2024. 16:02

Nakon slavlja protiv Zatona i Smiljevca, Škabrnja je u trećem kolu Druge lige Udruge za mali nogomet Zadarske županije upisala treću pobjedu. Jedinoj momčadi s maksimalnim učinkom u ligi nakon 40 minute na osvajanju tri boda mogli su čestitali igrači Poljica. Sedam bodova imaju UN Tornado i Plovanija, koji su u trećem kolu upisali remije. Tornado protiv Zadranke, a Plovanija u dvoboju protiv Termina, koji je početkom drugog poluvremena poveo 3:0. Taj je rezultat bio do 25. minute, da bi u sljedećih deset minuta Plovanija postigla tri gola i izbjegla poraz.

Bilo je to kolo neizvjesnih utakmica. Poljica Brig su povela, potom je Krneza okrenula na 3:2, a konačnih 5:4 postavio je Ante Atelj u 35. minuti i donio Poljica Brigu prvu pobjedu. Vlatko Blažević dvama je pogotcima režirao preokret Smiljevca, koji je s 2:1 svladao Mali Pariz. Bio je to drugi poraz bibinjske momčadi koja je prethodno izgubila od Zatona u zaostaloj utakmici 2. kola. Kad je riječ o Zatonu radost osvajanja tri boda protiv »Parižana« malo je pokvario poraz od Paklenice. Konačnih 5:2 za Brodaricu protiv Tornada Bibinje ne dočarava neizvjesnost dvoboja budući da je do 37. minute bilo 2:2. Ipak, lanjski prvoligaši do isteka vremena postigli su tri gola za drugu pobjedu u sezoni.