Četvrtak, 10. listopada 2024

23 C°

FUTSAL

Škabrnja, Tornado, Plovanija i UN Tornado u sezonu su krenuli s dvjema pobjedama

Autor: Šime Ćurko

10.10.2024. 12:12

Nakon nepotpunih dvaju kola Škabrnja je vodeći sastav Druge lige Udruge za mali nogomet Zadarske županije. Nakon što su u prvom kolu svladali Zaton, Škabrnjanci su tri boda upisali i protiv Smiljevca. Završilo je 4:2, uz šest različitih strijelaca. Šest bodova ima i Udruga navijača Tornado, momčad koja je lani bila prva u svojoj skupini Treće lige. U utakmici protiv Paklenice do pobjede 3:1 s dvama golovima poveo ih je Roko Morić.

Nakon ispadanja iz Prve lige i Plovanija je u sezonu krenula sa šest bodova. S 4:2 ispratila je Zadranku, a sve golove za pobjednički sastav postigao je Danijel Toman. Mario Brekalo bio je dvostruki strijelac u pobjedi Termina protiv Brodarice, s time da je gol vrijedan tri boda postigao u 39. minuti. Paklenica je golom Josipa Jukića povela 1:0 protiv Tornada, da bi do poluvremena Bibinjci uzvratili s četirima pogocima. Pokušala se Paklenica vratiti u utakmicu, u 27. su se približili na 4:3, ali se rezultat više nije mijenjao. Utakmice su odgodili Poljica Big i Poljica, a sinoć je bio na rasporedu dvoboj Mali Pariz – Zaton.