Nedjelja, 6. listopada 2024

BRAVO!

TRIJUMF FITNESS KRALJICE! Vanja Tokić osvojila zlato i broncu na Svjetskom prvenstvu u Sloveniji

Autor: Portal ZL

06.10.2024. 08:29

Nezaustavljiva Vanja Tokić osvojila je još jedno zlato i broncu na Svjetskom prvenstvu. Natjecanje se održalo jučer u Kopru, u organizaciji IBFF federacije čija je Vanja članica od 2019. godine.

Vanja je i ovaj put nastupila u svojoj kategoriji – PRO Bikini. Zlato je osvojila u svojoj kategoriji PRO Bikini iznad 40 godina, a broncu u Open kategoriji sa 20 + mlađim curama. Našoj fitness kraljici ovo je četvrto natjecanje u ovoj godini, a od početka bavljenja ovim sportom 24. Podsjetimo, Vanja je do sada vlasnica 10 zlatnih medalja, 3 srebrne i 2 brončane, te je proglašena sportašicom godine.

“Kao i nakon svakog natjecanja jako teško je pronaći riječi , možda je samo jedna riječ dovoljna – neopisivo! Ponosna sam i zahvalna. Hvala mojim najbližima na podršci i svima vama koji me pratite i podržavate od prvih dana. Još jedna medalja za naš grad, za Hrvatsku, za rad i trud, za disciplinu i odricanje. Za sport”, kazala je Vanja.