34 C°

Španjolska

Espanyol se vraća u LaLigu, Javi Puado junak

24.06.2024. 08:05

BARCELONA Nogometaši Espanyola svladali su Real Oviedo sa 2-0 u uzvratnoj utakmici finala doigravanja za popunu elitnog razreda španjolskog klupskog nogometa, koja je u nedjelju odigrana u Barceloni, te se nakon jednogodišnjeg izbivanja vraćaju u LaLigu.

Real Oviedo je u prvoj utakmici pobijedio sa 1-0, a Espanyol je s dva pogotka u uzvratu među prvoligaše vratio Javi Puado. Prvi gol je postigao u 44. minuti, a drugi tri minute poslije, u drugoj minuti sučevog dodatka.

Puado je postigao sva tri pogotka Espanyola u doigravanju, a momčad iz Barcelone je u četiri utakmice primila samo jedan pogodak, onaj u Oviedu prije tjedan dana.

Oviedo se nadao povratku u elitno društvo po prvi put nakon 23 godine izbivanja.