Foto: Drago Sopta/HNS
Predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza (HNS) Marijan Kustić otvorio je u Osijeku novi teren s umjetnom travom na srednjoškolskom igralištu.
“Raduje me otvaranje umjetnog travnjaka u Osijeku, prekrasno je vidjeti ovoliki broj djece koja uživa u nogometu. To je ono što nas raduje i daje nam poticaj da i dalje ulažemo u nogometnu infrastrukturu širom Hrvatske. Znam koliko Grad Osijek izdvaja za sport i ulaže u infrastrukturu. Zato mi je iznimno drago da smo danas ovdje i da otvaramo još jedan teren s umjetnom travom, vjerujem da će netko od ove djece jednog dana dogurati i do A reprezentacije. Od srca zahvaljujem svima koji su radili na ovom projektu, Hrvatski nogometni savez i dalje će ulagati u infrastrukturu i otvarati nove terene u Osječko-baranjskoj županiji, ali i u cijeloj Hrvatskoj”, rekao je prvi čovjek hrvatskog nogometa Marijan Kustić.
Prvi čovjek krovne organizacije hrvatskog nogometa predvodio je delegaciju HNS-a, koju su činili i prvi dopredsjednik Ante Vučemilović Šimunović, član Izvršnog odbora Nenad Horvatić, ujedno i predsjednik komisije za infrastrukturu, glavni instruktor Petar Krpan, voditeljica infrastrukture Andrea Dokuš te operativni asistent u uredu predsjednika Blago Jakovljević.
Hvalevrijedna donacija
Svečanom otvaranju prisustvovao je i osječki gradonačelnik Ivan Radić, koji je uoči svečanog otvaranja u svom uredu ugostio delegaciju HNS-a, u društvu člana Skupštine zajednice osječkog sporta Alena Nađsombata, pročelnika Upravnog odjela za financije i fondove EU-a Davida Krmpotića i direktora Športskih objekata Roberta Seligmana.
“Zahvaljujem Hrvatskom nogometnom savezu na čelu s predsjednikom Marijanom Kustićem na ovoj hvalevrijednoj donaciji. Na ovom se igralištu, popularnoj Srednjiki, okuplja najveći broj i djece i rekreativaca igrajući nogomet i košarku. Grad Osijek nastavlja ulagati u sport, prošle godine smo uveli stipendije za petu i šestu kategoriju sportaša i jedan smo od rijetkih velikih gradova koji plaća prijevoz svim sportašima mlađih uzrasta. Nastavit ćemo i u budućnosti raditi na poboljšanju infrastrukture i na ulaganju u mlađe kategorije, ali i na suradnji sa svim sportskim klubovima na području Grada Osijeka”, rekao je osječki gradonačelnik Ivan Radić.
najnovije
najčitanije
Nogomet
Utakmica odluke
HRVATSKA-GANA Dalić prilično iznenadio udarnim sastavom! Vlašić i Petar Sučić kreću kao krilni napadači
Zadar
PET VIJESTI DANA
PREGLED DANA Sve više upozorenja na stanje u zadarskom zdravstvu: ‘Sve je to posljedica političke trgovine’
Svijet
Katastrofalni potres
U Venezuelu stiglo 1.600 stranih spasilaca. Traje potraga za preživjelima, ponegdje i golim rukama
Županija
otok vir
Postavljeno devet novih tuševa od Radovanjice do Prezide
Svijet
PRIJEVREMENI IZBORI
PREOKRET U SRBIJI! Vučić najavio da će podnijeti ostavku: ‘Bit ću predsjednik još samo nekoliko tjedana’
Crna Kronika
Prijavljen nestanak
JESTE LI JE VIDJELI? Na području Zadra nestala 16-godišnja Gabrijela
Crna Kronika
prometna nesreća
Motociklist (20) teško ozlijeđen na Gaženičkoj cesti, vozač automobila oduzeo mu prednost
Footopis
mundijal
Vatreni s Ganom u utakmici istine, pojavio se i novi Dark Horse
Svijet
upravno partnerstvo!?
Njemačka vlada potvrdila da već godinama plaća Vučićevog savjetnika
Zadar
nepravomoćna presuda