Napoli je poveo golom Di Lorenza (45+2) na samom kraju prvog poluvremena nakon lucidnog dodavanja Kvarachelije, da bi upravo Gruzijac u 75. minuti uz dosta sreće povisio na 2-0 jer je njegov udarac završio u mreži nakon što je pogodio blok gostujućeg igrača. Konačnih 3-0 postavio je Simeone (90+4) duboko u sudačkoj nadoknadi.

Nikola Moro odigrao je čitav susret za Bolognu dok je Martin Erlić zbog ozljede bedrenog mišića lijeve noge morao biti zamijenjen već u 19. minuti.

Napoli sada ima tri boda, dok je Bologna ostala na jednom.

U isto vrijeme je Empoli senzacionalno kao gost u Rimu svladao Romu sa 2-1 (1-0). Gyasi (45) je u zadnjoj minuti prvog poluvremena doveo Empoli u prednost, Colombo (61-11m) je iz kaznenog udarca povisio na 2-0 dok je Šomurodov (80) uspio tek ublažiti poraz Rome.

Empoli je sada na četiri boda, dok je Roma ostala na jednom.

Ranije u nedjelju hrvatski reprezentativac Mario Pašalić nije uspio iskoristiti kazneni udarac za Atalantu u šestoj minuti sudačke nadoknade na gostovanju protiv Torina pa je domaći sastav uspio sačuvati pobjedu od 2-1 (1-1). Retegui je u 26. minuti doveo Atalantu u prednost, samo pet minuta potom Ilić je poravnao, da bi Che Adams u 50. minuti doveo domaće u prednost. Duboko u sudačkoj nadoknadi gosti su dobili priliku osvojiti bod iz kaznenog udarca, ali vratar Torina Milinković-Savić obranio je udarac Pašalića. Pašalić je odigrao čitav susret za Atalantu koja je ostala na tri boda, dok je Borna Sosa igrao za Torino, koji sada ima četiri boda, od 78. minute. Nikola Vlašić zbog ozljede mišića nije konkurirao za nastup.

Fiorentina i Venezia su igrale 0-0. Marin Šverko odigrao je čitav susret za Veneziju kojoj je ovo prvi bod u novoj sezoni, dok je Josip Brekalo ostao na klupi Fiorentine koja ima dva boda iz dva kola. Marin Pongračić zbog crvenog kartona u prošlom kolu nije imao pravo nastupa za Fiorentinu.