Bundesliga

VIDEO Kramarić briljirao! Bivši igrač Rijeke hat-trickom i asistencijom potopio veliki Bayern!

Autor: Portal Novilist.hr

18.05.2024. 18:15

SINSHEIM Hrvatski reprezentativac i bivši igrač Rijeke Andrej Kramarić odigrao je fantastičnu utakmicu u zadnjem kolu ovosezonske Bundeslige. Njegov Hoffenheim gubio je od minhenskog Bayerna 0:2, da bi Kramarić prvo asistirao, a onda zabio hat-trick za veliki preokret!

Ovdje pogledate sve golove na utakmici.

Već u šestoj minuti gosti su vodili 2:0 pogocima Tela i Daviesa, a u osmoj minuti je Kramarić namjestio gol Maximilianu Baieru.

U drugom poluvremenu je došlo i do preokreta. Kramarić je zabio u 68. minuti iz peterca za 2:2, a onda i u 85. te 87. minuti. Nakon povratne lopte Bischofa je pogodio u lijevi kut, a i dvije minute kasnije mu je asistirao isti igrač, da bi se hrvatski napadač driblingom oslobodio čuvara i poentirao za 4:2.