Rezultati

Raštane pobijedile i u drugom derbiju, krenuo turnir veterana

Autor: Portal ZL

22.08.2024. 09:42

Nakon neočekivane večeri pauze, nastavljen je 8. memorijalno-humanitarni turnir Antonio Jurjević. U nastavku Vam donosimo rezultate 11 odigranih utakmica, među kojima su i tri iz veteranskog turnira koji je tek počeo.

Mnk Azine 3:4 Mali Caffe

Za početak dana odmah zanimljiva utakmica s puno pogodaka. Mali Caffe na kraju sretniji i dolazi do pobjede s minimalnom razlikom.

Debeljak 1:0 Bistro Kolodvor (veterani)

Pogotkom prekaljenog Tomislava Strenje u posljednjim sekundama susreta Debeljak dolazi do pobjede.

Mnk Termin 1:1 (3:1 P) Mnk Sukošan
Nakon neodlučenog rezultata Mnk Termin boljim izvođenjem šesteraca dolazi do pobjede.
Orbico 4:1 Mnk Bulevar i okolica
Mladi momci iz Mnk Bulevara poveli su u ranoj fazi utakmice,ali to je razbudilo momčad Orbica koja ubaciva u brzinu više i dolazi do zaslužene pobjede.
MNŠK Fortuna Drage 3:1 Udruga Pojonsko Srce
Jerolim Čirjak s dva pogotka vodio je momčad Fortune do zaslužene pobjede
Mnk Puntamika Restoran Špajza 3:0 Kocka Leda (veterani)
Mnk Puntamika opravdala je ulogu favorita. Kocka Leda držala je nulu do početka drugog poluvrmena,ali nije bilo snage za više.
Futsal club Poljica 5:0 Mnk Ustanik
Poljica su s visokih 5:0 bili bolji od naših dragih prijatelja iz splitsko-dalmatinske županije,Mnk Ustanika.
Nk Arbanasi 3:0 UDVDR Zadar (veterani)
Momčad veterana Arbanasa pokazala je danas da pucaju visoko. Uvjerljiva predstava i pobjeda u njihovom prvom susretu na turniru.
Mnk Raštane Kanela 4:1 Mnk Sinjoretovo
Mirovale su mreže prvo poluvrijeme da bi u drugom vidjeli čak pet. Povela je Kanela 2:0,a Sinjoretovo se odlučilo na golmana igrača. Uspjeli su ubrzo smanjiti rezultat,ali ne za dugo jer Kanela do kraja postiže još dva pogotka i dolazi do pobjede.
Mnk Zemunik 0:3 bb Menza Spinut
Mnk Škabrnja 5:0 KK Smiljevac
Ovoga puta momci iz KK Smiljevca nisu imali šanse protiv ekipe Mnk Škabrnje. Uvjerljiva pobjeda Škabrnje i oproštaj Smiljevca od turnira.
Mnk Krneza 2:0 Mnk Osam Mladi
Bolja predstava Krneze večeras i zaslužena pobjeda od 2:0.