21 C°

2.HRL-Jug

Plus tri Biograda na premijeri

17.09.2024. 09:32

Rukometaši Biograda sezonu u Drugoj ligi počeli su domaćom pobjedom protiv Trilja. Na klupi je i dalje Leo Zorica, budući da se još rješava licenca Ivana Buovca, koji bi trebao biti trener ove sezone. Gosti su u petoj minuti poveli 3:2, nakon čega su domaćini postigli četiri gola zaredom i do kraja dvoboja sačuvali su prednost budući da im se suparnici više nisu uspjeli približiti na manje od dva gola minusa. Najveću prednost Biograd je imao u 53. minut (21:15). U 2. kolu Biograd će biti gost Mokošice, a Zadar 2013 putuje u Trilj.