Darmian (5) je doveo domaće u vodstvo u ranoj fazi utakmice, a pobjedu je potvrdio Calhanoglu (70-11m) iz kaznenog udarca.

Inter sada ima četiri boda, dok je Lecce i dalje bez bodova.

Bivši hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj igrao je do 62. minute za Genou koja je kao gost svladala Monzu sa 1-0 (1-0) golom Pinamontija (45+7) duboko u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. I Genoa je ovom pobjedom stigla do četiri boda.

Ranije u subotu su povratnici u društvo najboljih u Italiji, nogometaši Parme nastavili su s odličnim rezultatima na početku nove sezone, nakon remija protiv Fiorentine prošlog tjedna u 2. su kolu na svom terenu svladali Milan sa 2-1 (1-0).

Parma je povela u otvaranju susreta preko Mana (2), na 1-1 poravnao je Pulišić (66), ali Cancellieri (77) je prekrasno realiziranim protunapadom vratio prednost domaćima.

U drugom dvoboju igranom u isto vrijeme Udinese je također kao domaćin s istih 2-1 (1-0) bio bolji od Lazija. Domaći su poveli 2-0 golovima Lucce (7) i Thauvina (50) da bi Isaksen (90+5) u samoj završnici tek ublažio poraz gostiju. Parma i Udinese također sada imaju po četiri boda.