Fabrizio Romano objavio podatak koji ističe Modrićevu klasu

Autor: Portal ZL

13.10.2024. 21:16

Luka Modrić bio je ključan igrač u susretu između Hrvatske i Škotske. Njegova izvanredna izvedba prepoznata je ne samo u hrvatskim, već i u španjolskim medijima, a Fabrizio Romano, poznati stručnjak za transfere, podijelio je informacije o njegovom nastupu sa svojih 19 milijuna pratitelja na Facebooku.

Modrić je za svoje nastupe u trećem kolu Lige nacija dobio brojne pohvale, a njegov prosjek ocjena od 8.50 svrstava ga među najbolje igrače u ovom natjecanju i to na drugo mjesto, navodi Romano. Ispred njega je samo švedski napadač Alexander Isak s prosjekom od 8.80, kojeg su njegova tri gola u dvije utakmice dovela do tog rezultata, a postigao ih je u pobjedama protiv Azerbejdžana (2:0) i Estonije (3:0), piše Index.hr.

Kapetan hrvatske reprezentacije nastupao je u sve tri utakmice ove sezone Lige nacija. U porazu od Portugala (1:2) odigrao je 77 minuta, dok je u susretima protiv Poljske (1:0) i Škotske (2:1) odigrao svih 90 minuta, a protiv Poljaka je postigao gol iz slobodnog udarca.