29 C°

Turnir u Debeljaku

Kalcina Kamen najbolja na male branke

26.06.2024. 09:55

Na Sportskom centru Torba u Debeljaku odigran je četvrti malonogometni turnir na male branke. Prvo mjesto, koje je uz pehar donijelo i novčanu nagradu od dvije tisuće eura, osvojila je momčad Kalcina Kamen, koja je u finalu uvjerljivo, s 5:0 bila bolja od sastava Nicolas Cage iz Kaštela (nagrada tisuću eura). Na trećem mjestu završio je sastav Auti (500 eura), koji je 8:3 svladao Zagoru promet, koja je dobila besplatan nastup na turniru sljedeće godine. Sve tri pojedinačne nagrade ostale su u rukama igrača pobjedničke momčadi. Najbolji igrač je Niko Škugor, najbolji strijelac Josip Ćoran, a najkorisniji igrač (MVP) finala je Bruno Žilić. Uz njih trojicu nastupili su i Nenad Knežić te Luka Celić. Nagradu za najkorektniji sastav dobili su Dijanovi. Na turniru su nastupile 83 momčadi.

Rezultati, finale: Kalcina Kamen – Nicolas Cage Kaštela 5:0. Za treće mjesto: Auto – Zagora promet 8:3. Polufinale: Kalcina Kamen – Zagora promet 5:2, Nicolas Cage – Auto 1:0. Četvrtfinale: Zagora promet – Mesnice Dujmović 3:1, Nicolas Cage – Gremio 4:2, Auto – Mazalice 4:2, Kalcina Kamen – Trtak 3:0. Osmina finala: Kalcina Kamen – Turanj 5:1, Zagora promet – Grupa Start 5:4 (3:3), Gremio – Vorka i to 2:1 (1:1), Mazalice. Klimatizacija Švabo 9:3, Trtak – Aluplast Debeljak 2:1, Mesnice Dujmović – Panjcester United 4:2, Nicolas Cage – Klapci Bukovice 4:0, Auto – Alva elektroinstalacije 5:2.