Dubrava Kup

TK Plovanija se s natjecanja vratila sa četiri zlata, dva srebra i broncom

Autor: Portal ZL

29.09.2024. 17:17

Ovog vikenda u Zagrebu održana je taekwondo liga pod nazivom Dubrava Kup 2024. Ovaj tip natjecanja, relativno nov, u Zagrebu se održava nekoliko puta godišnje, a sudjeluje većina zagrebačkih klubova. Taekwondo klub Plovanija Zadar na natjecanju je predstavljalo šest članova. Luana Lleshi natjecala se u dvije discipline, kicku i u borbama u konkurenciji djevojčica do 21 kg, gdje je osvojila dvije zlatne medalje. Mate Brkić osvojio je prvo mjesto i zlato u disciplini kick, dok je Nika Brkić također osvojila zlato u istoj disciplini. Anđela Čačić zauzela je drugo mjesto i osvojila srebrnu medalju, a Viktoria Čačić drugo mjesto u kicku, također s osvojenim srebrom. Leona Lleshi, u A kategoriji mlađih kadetkinja do 40 kg, s odličnim nastupom stigla je do polufinala, gdje je za dva boda propustila ulazak u finale, no osvojila je treće mjesto. Natjecateljska sezona je u punom jeku, a do sredine prosinca Taekwondo klub Plovanija očekuju natjecanja svaki vikend. Već sljedećeg vikenda čeka ih novo natjecanje u Zagrebu.