Biles je za svoje izvedbe u finalu dobila ocjenu 15.300 te tako stigla do svog trećeg zlata u Parizu, nakon ekipnog natjecanja te višeboja. Za Biles je to sedmo olimpijsko zlato u karijeri, prva četiri je osvojila prije osam godina u Rio de Janeiru, tada je uz ekipno te zlata u višeboju i preskoku bila najbolja i u vježbi na parteru, a taj doseg će imati priliku izjednačiti u Parizu u ponedjeljak kada je na programu finale partera.

Srebro je s ocjenom 14.966 osvojila braniteljica naslova iz Tokija, Brazilka Rebeca Andrade (25) kojoj je to također treća medalja u Parizu, nakon ekipne bronce i srebra u višeboju, dok je do bronce stigla još jedna Amerikanka Jade Carey (24) sa 14.466.

U konkurenciji gimnastičara održana su dva finala, a zlata su osvojili Filipinac Carlos Edriel Yulo (24) na parteru i Irac Rhys McClenaghan (25) na konju s hvataljkama.

Yulo, svjetski prvak na parteru iz 2019., bio je sjajan u finalu te je za svoju izvedbu dobio ocjenu 15.000 te je tako osvojio drugo olimpijsko zlato za Filipine u povijesti, dosada je jedino zlato osvojila dizačica utega Hidilyn Diaz prije tri godine u Tokiju. Srebro je osvojio branielj naslova Artem Dolgopjat (27) sa 14.966, a broncu Britanac Jake Jarman (22) sa 14.933.

Dvostruki svjetski prvak na konju s hvataljkama McClenaghan karijeru je okrunio i olimpijskim zlatom s ocjenom 15.533, srebro je sa 15.433 bodova osvojio Kazahstanac Nariman Kurbanov (26), a broncu Amerikanac Stephen Nedoroscik (25) sa 15.300. Britanac Max Whitlock (31), koji je osvajao zlata u ovoj disciplini u Riju 2016. te Tokiju 2021., završio je na četvrtom mjestu sa 15.200.

U nedjelju su na programu još tri finala po spravama, a na preskoku će nastupiti i Aurel Benović, dok će gimnastička natjecanja završiti s posljednja četiri finala po spravama u ponedjeljak, a tada će nastupiti i Tin Srbić na preči.