Nedjelja, 29. rujna 2024

PH do 12 godina

ŠK Zadar preko Cedevite Junior do polufinala

24.06.2024. 20:49

Na Otvorenom prvenstvu Hrvatske u košarci za dječake do 12 godina, koje se igra u Zagrebu (Dubrava) momčad Škole košarke Zadar izborila je plasman u polufinale. Zadrani su u neizvjesnom četvrtfinalu danas s 29:28 svladali Cedevitu Junior, te će se za plasman u finale boriti protiv Kastva sutra u 13:30 sati.

Prethodno su predstavnici Škole košarke Zadar, pod vodstvom trenera Marina Pulje i Marije Sipine, u skupini osvojili prvo mjesto. Prvog dana svladali su Roling (40:27) i Dubravu II (47:14), potom su bili bolji od Požege (41:19) i Akademije Mrav (64:13). te su izborili osminu finala gdje su rezultatom 52:35 nadigrali Cres.