ZADARSKA DICA

[VIDEO] Modrić, Subašić, Vrsaljko, Livaković i Erlić poslali poruku podrške nogometašima Zadra

Autor: R.H.

13.06.2024. 16:40

Nogometaši Zadra su kod Segeste u prvoj utakmici kvalifikacija za Drugu NL poraženi rezultatom 2 : 1. Segesta je povela u četvrtoj minuti iz jedanaesterca, nakon prekršaja Marija Pedišića, drugi su zabili u 22. minuti, a pogodak nade za Zadar djelo je Ante Vukadinovića.

Poruku podrške našim nogometašima pred uzvrat poslali su zadarska vatrena dica, Luka Modrić, Dominik Livaković, Šime Vrsaljko, Danijel Subašić i Martin Erlić. “Dođite u nedjelju na Stanove u 18 sati i podržite naš Zadar”, rekao je Modrić.

Uzvratna utakmica odigrat će se u nedjelju 16. lipnja na Stanovima, a cijene ulaznica su 5 eura. Važno je napomenuti da i dalje vrijedi »gol u gostima«.